Lezbien seks

kızların harika sex anları
video


lezbienlerin harika sevişmesi. lezbien hikayeleri...


Lezbiyen Oldum 

Merhabalar ben Özge 34 yaşındayım özellikle tatilcilerin çokça geldiği bir tatil beldesinde yaşıyorum. Burada bir kaç yıldır bir restoran işletiyordum. Hayatım normal olarak çok sıradan geçiyordu işe gidiyorum ve işin verdiği yorgunlukla hemen kendimi eve atıyorum. Erkek arkadaşımdan 3 yıl önce ayrılmıştım ve bu süreden sonra hiçbir ilişki yaşamamıştım. Yazın gelmesi ile bizim restorandaki işler iyice artmıştı ve bir garsona daha ihtiyaç duyar hale gelmişti. Eleman almak için çeşitli ilanlar verdim. Bayan personel arıyorduk. Bir içeriye, iş başvurusuna o girdi benim hayatımın ve sıradan geçen yaşantımı tamamen değiştirecek olan Burcu adında 22 yaşında çok şirin ve aynı zamanda çok seksi bir kız.

İçeriye girdi ve tanıştık. Normal olarak daha önce garsonluk yapıp yapmadığını sordum. Daha önce garsonluk yapmamıştı aslında daha önce hiçbir işte çalışmadığını söyledi. Onu işe alamazdım ama ona karşı içimde bir şeylerin kıpırdadığını hissediyordum. Bu duyguya bende bir anlam veremiyordum, ne olduğunu bilmiyordum bu onu ilk görüşüm ve ondan çok etkilenmiştim. Neyse onu işe aldım bir sonraki gün tam saatinde işe geldi ve çalışmaya başladı. Gözüm hep onun üzerindeydi. Onun da bana karşı bakışları farklıydı 2 hafta sonunda biz aramızda oldukça yakın bir dostluk kurmuştuk. Bir ayın sonunda Burcuyu yalnız yaşadığım eve film izlemeye davet etmişti oda bunu kabul etti. Beraberce işten çıkarak evin yolunu tuttuk ona karşı farklı duygu’lar besliyordum ama kendimi engelliyordum çünkü bu duygularıma bir anlam veremiyordum. Eve gitmeden alışveriş yaptı ve 2 şişe kırmızı şarap aldım. Eve geldik Burcu çok rahat bir kızdı. Hemen ortama uyum sağladı ve evde dolaşmaya başladı ve üzerindeki kot pantolonu çıkararak sadece bir şortla kaldı. Neyse film seçmek dvd’lere bakıyorduk. Ama bendeki filmler onun pek ilgisini çekmemişti. Çantasından bir dvd getirdi bu arada biz ikimiz bir şişe şarabı çoktan bitirmiştik. Ve tv’ye taktı bu filmi ben ilk başta ne olduğunu anlamadım ama bir süre sonra filmin konusunun Lezbien seks olduğunu anlamıştım. Film ilerledikçe Burcunun tavırları’da değişmeye başlamıştı. Bana yakınlaşmaya başladı. Burcu daha sonra bana lezbien olduğunu birden söyledi. Ben çok şaşırdım ama bu şaşkınlığım fazla uzun sürmedi ve daha fazla yakınlaşmaya başladık.

Burcu birden dudaklarıma yapıştı. Ben önce karşı koymaya çalıştım ama bende fena olmuştum ve artık bende ona karşılık vermeye başladım. Ona karşı koyamıyordum. Uzunca bir süre ateşli bir şekilde öpüştük. Onu yanıma alarak yatak beraberce yatak odasına geçtik. İkimizde heyecanımızı atmıştık artık ve bu durumdan zevk almaya bakıyorduk. O gece sabaha kadar seviştik ve üç ay boyunca onunla iki sevgili gibi yaşadım. Artık bende Lezbien olmuştum. Okulu açılacağı için işten ayrıldı. Ama biz hala görüşüyoruz.    0 yorum:

Yorum Gönder